fbpx

Kontakt

COOP PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU

Kesk 10, Põlva, Põlva maakond, 63308 EESTI
Tel. (+372) 799 9021
e-post: sekretar@cooppolva.ee
e-post arvete saatmiseks: arved@cooppolva.ee

Reg-kood: 10051286
KMKNR: EE100005837

IBAN: EE272200001120133979 (Swedbank)
IBAN: EE024204278607776507 (Coop Pank)


Tutvu kaupluste asukohtadega kaardil www.coop.ee/uhistud/coop-polva.

Kontor E-R 8.00-16.45
(lõuna 11.55-12.40)

Kristo Anderson, juhatuse esimees (tel 799 9021, e-post kristo@cooppolva.ee)
Keidi Mägi, juhiabi (tel 799 9021, e-post sekretar@cooppolva.ee)
Sirje Lukner, personalijuht (799 9034, e-post personal@cooppolva.ee)
Mari Koort, personaliosakonna juhataja (799 9035, e-post mari@cooppolva.ee)
Raul Lepp, haldusdirektor (tel 799 9050, e-post raul@cooppolva.ee)
Sander Belokurov, infothnoloog (tel 799 9028, e-post sander@cooppolva.ee)
Tiiu Muuga, analüütik (tel 799 9036, e-post tiiu@cooppolva.ee)
Piret Pall, pearaamatupidaja, finantsjuht (tel 799 9029, e-post piret@cooppolva.ee)
Lea Kaaver, pearaamatupidaja asetäitja (tel 799 9030, e-post lea@cooppolva.ee)
Kaire Liivago, pearaamatupidaja asetäitja (tel 799 9031, e-post kaire@cooppolva.ee)
Katrin Härmits turundusjuht (tel 799 9056, e-post katrin@cooppolva.ee)
Kaisa Hurt kujundaja (tel 799 9053, e-post kaisa@cooppolva.ee)

KAUBANDUS
Tiina Laane, toidukaupade sortimendijuht (tel 799 9025, e-post tiina@cooppolva.ee)
Riho Kamber, toidukaupade müügijuht (tel 799 9024, e-post riho@cooppolva.ee)
Rainer Peterson tööstuskaupade müügijuht (tel 799 9026, e-post rainer@cooppolva.ee)

TOITLUSTUS
Liis Peterson toitlustusjuht (tel 799 9089, e-post liis@cooppolva.ee)
Kaubamaja Kohvik/Oma Pala/restoran La Storia