fbpx

Uudised

Coop Põlva Mooste kaupluses töötab Coop Eesti Parim Teenindaja 2019 Merlin Villik!

Märtsikuus alanud Parima Teenindaja kuu, mil selgusid kõige enam klientide hääli saanud Coop Eesti klienditeenindajad, jätkus erinevate ülesannete ja testide täitmisega. Parimate teenindajate valimisel hinnati teenindajate teenindusalaseid teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi.
Kõige edukamaks Coop Eesti teenindajaks osutus Mooste väikekaupluse klienditeenindaja Merlin Villik, keda juuli teisel nädalavahetusel toimunud Coop Eesti suvepäevadel ka 1. koha saavutamise eest tunnustati.

Merlin edastas meile ka oma mõtted teekonnast suurepärase tulemuseni:

“Emotsioonid on suured ja meeleolu super. Seda tiitlit ei osanud ma kindlasti oodata.

Tegelikult on see päris juhus, et nii läks. Kuna testi alustamine ei olnud lihtne. Minu arvuti ei lubanud mind kuidagi testi lehele. Olin juba loobumas ja mõtlesin proovin ühe korra veel, et sisenen lehele teisiti. Ja siis õnnestus. Selle peale ma nüüd küll ei mõelnud, et kui hästi võiks mul minna. Tegin lihtsalt samm haaval kõik ülesanded ära ja proovisin anda endast parimat. Ehk siis keskendusin ühele asjale korraga. Eks tuli kodus natuke eeltööd ka teha.I koht on muidugi suur au ja see oli kohe päris suur üllatus. Minu silmis on kõik esimesed viis kohta tublid. Seal ei ole enam vahet oled sa esimene või viies.Kindlasti tahan ma tänada toetavat Põlva Coopi, et elasite mulle kaasa ja uskusite minusse.

Siinkohal soovitan kõigil alati proovida ja mitte käe lüüa. Sest kaotada ei ole ju midagi aga võita küll, kindlasti saab põnevaid kogemusi juurde.”

Soovime Coop Põlva pere poolt Merlinile palju õnne ja suuri kordaminekuid igas ettevõtmises!


Kaks Coop Põlva kauplust, Meister ja Univermag, ühinevad ning hakkavad kandma ühinenud kauplusena uut nime KAJAKAS. Uus hobi- ja aianduskauplus asub endise Meistri kaupluse ruumides Kesk tänav 6.
Kajakas on ühistule ja Põlva inimestele ajalooliselt tuttav nimi. Kauplus Kajakas avati esmalt 1960. alguses Põlvas uudse kaubandusvormi iseteeninduskauplusena. Siis oli see toidukauplus. Täna tegutsev kauplus on hobi- ja aiandusteemaline.
Käesoleva aasta veebruarist on toimunud kauplus Meister ruumides remonditööd, mille tulemusel on senised ruumid saanud täieliku värskenduse.  Vahetatud on kaupluse aknad, osaliselt  uuendatud valgustus. Müügisaalis on vahetatud kaubariiulid. Senine müügisaal on saanud lisapinda kaupluse lao arvelt ja tänaseks on müügipinda 265 m². Lähikuudel saab värskenduse ka maja välisfassaad ja vahetatakse välisuksed. Kaupluse fassaadile on paigaldatud valgusreklaam.
Lisaks on kauplus saanud uued kassaarvutid seoses uuele kassasüsteemile üleminekuga.
Aprilli algusega lõpetati kaupluste kolimine ja uuenenud kauplus avatakse 10. aprillil.
Kaupluste ühendamise peamine eesmärk on pakkuda klientidele parimat teenust ja sortimenti parimas kohas Põlvas. Uude kauplusesse on ühendatud parim osa kahe kaupluse kaubagruppidest. Üks osa sortimendist on suunatud kliendile, kelle hobiks on aiandus. Hobiaednik leiab Kajakast vajalikud seemned, sibulad, mullad, väetised, katteloorid ja –kiled, samuti vajalikud aiatööriistad. Endiselt pakume aiakeraamikat, kunstlilli, küünlaid. Hoidiste valmistamise hooajal saab Kajakas olema koht, kus on Põlva kõige suurem valik purke, pudeleid ja muid säilitamiseks vajalikke tarvikuid. Lisaks pakume laias valikus töörõivaid ja –jalanõusid. Siia alla kuuluvad ka erinevad kummijalanõud.
Olulisel kohal on Kajaka sortimendis  kalandustarbed. See kaubagrupp on läbi aja olnud nõutud meie klientide seas. Uudisena ja ainsana Põlvas pakume uues kaupluses elussööta kaladele.
Kajakast leiab ka puhastusvahendeid, koristustarbeid ning esmavajaliku jalgrattatarvikutest.
Endiselt ootame kauplusesse kliente, kes varustavad oma ettevõtet koristus- ja puhastustarvikutega. Need saab Kajakast kätte mugavalt ja kiiresti.

Põlva Coop Maksimarket

01. detsembril 2018 avati Põlvamaa suurim kauplus Põlva Coop Maksimarket. Hoone on üldpindalaga 4200 m2, millest COOP Maksimarketi müügisaal võtab enda alla 2200 m2.
Võrreldes senini Põlva suurima kaupluse EDU keskuse Konsumiga on uus pood ligi kaks korda suurem.
Kaupluses on nutikassad (nii koodlugeja-puldiga kui iseteeninduskassa- ka sularaha maksevõimalusega).
Keskuses on veel ka apteek Apotheka, Flamingo lillepood ning Põlva TÜ itaaliapärane restoran La Storia.
Samuti valmistatakse keskuses omavalmistatud Oma Pala kulinaaria- ja pagaritooteid.

Avamispäeval esines ansambel Sinu Naine ja Aapo Ilves, pakuti torti ja sooja jooki, lapsi rõõmustas Limpa ning päkapikud pakkusid meie Oma Pala Pagari piparkooke. Kaupluses pakkusid mitmed erinevad koostööpartnerid oma tooteid degusteerida, esindatud oli ka meie Oma Pala lett.

Hoone projekteeris Resand AS, ehitas Embach Ehitus OÜ.

31.08.2018

Coop Põlval käis täna külas rahandusminister Toomas Tõniste koos nõuniku ja saatjatega. Põlva Tarbijate Ühistu juhtkond koosseisuga juhatuse esimees Kristo Anderson, juhatuse liikmed Piret Pall ja Raul Lepp tutvustasid Ühistu majandustulemusi ja elavas vestluses arutleti päevakajaliste teemade üle nagu alkoholiaktsiis, ühistegevus ja peagi avatav Põlva Maksimarket. Arutluses nenditi, et alkoholi aktsiisi tõus on jätnud sügava jälje jaekaubandusse ja väga suurt mõju on see avaldanud maapoodide käivetele.
Põlvamaa elanikkonna vähenemist arvestades läheb Põlva Tarbijate Ühistul majanduslikult tõusvas joones ja loodame, et see tendents püsib. Seega ootame ka, et Põlva Maksimarket saab laiapõhjalise püsikliendi baasi, mille najal edukana püsida.
Kuna Coopi kaubamärk on üleeuroopaline arutleti Coopi eestimaisuse üle. Juhatuse esimees tõi välja, et kõige tähtsam ei ole rahvani viia sõnumit, et Coop on eestimaine vaid, et ta on ainus eestimaine ühistegelik kaubanduskett- me ei võta saadud tulu välja vaid investeerime selle. Seega ongi Coopi sõnum, et ostes meilt toetate kohaliku elu ja majanduse elavdamist.
Arutluse jätkuks tehti ka tutvustav külaskäik ehitusjärgus Maksimarketisse, mille ehitus väga edukalt läheb.


28.08.2018

 Alates 31. augustist Edu Bowling taas avatud! 🎳
Tutvu hinnakirja ja toitlustamisvõimalustega kodulehel: http://edubowling.eu/index.php/koduleht/

Võimalusel bowlingurajad eelnevalt broneerida avamisaegadel telefonil 799 9070 või e-postil edubowling@edubowling.eu

Olete oodatud bowlingusaali Põlva linnas Edu Keskuses. Saalis on 6 AMF bowlingurada, 2 piljardilauda, laua-jalgpall ning baar suupistete ja jookidega.

Edu Bowling pakub mõnusat ajaveetmise võimalust tervele perele. Bowlingurajad on varustatud rajapiiretega, mis lubavad mängurõõmust osa saada ka pere kõige pisematel. Majas on lift, mis võimaldab bowlingusaali külastada ka ratastooliga liiklejatel.
Edu Bowling pakub head võimalust kasutada bowlingusaali ka meelelahutuslike ürituste läbiviimiseks: nii laste kui täiskasvanute sünnipäevad, firmade seltskonnaüritused jms.

15.08.2018

Coop Põlval on tore traditsioon meie töötajate 1. klassi astuvatele lastele kinkida koolitee alustamiseks ranits koos koolitarvete, Bowlingu kinkekaartide ja maiuspaladega.

Sel aastal alustab koolis haridusteed üheksa meie töötaja last. Põlva TÜ juhatuse esimees Kristo Anderson andis tänasel üritusel julgestussõnad vanematele ning tervitused tulevastele koolijütsidele, pärast mida said kõik mängida Bowlingut ja süüa head-paremat.

Soovime ühistu perega värsketele koolilastele edu, püsivust, uudishimu ja avastamisrõõmu, häid mõtteid ning oskust märgata ja aidata!


06.08.2018

Coop Pank hakkas alates 06. augustist pakkuma ka kõikidest Coop Põlva toidukaupluste kassadest sularaha väljamakse teenust.

Kuidas teenus toimib?
Sularaha väljavõtmine on sama lihtne nagu kauba ostmine, lihtsalt kauba asemel ulatab kassapidaja Sulle sularaha.
• Sularaha väljavõtmise eelduseks on vähemalt 1-eurone ost, mis tuleneb Mastercardi rahvusvahelistest nõuetest.
• Sularaha väljavõtmise soovist tuleb kassapidajat teavitada enne ostutehingu PIN-koodiga kinnitamist.
• Sularaha saab ühe korraga välja võtta 5-100€ (5-eurose sammuga), kuid tehingut on võimalik soovitud arv korrata.
*Kauplusel on õigus keelduda sularaha väljastamisest, kui kassas ei ole piisavalt sularaha.

Coop Panga ja Swedbanki klientidele on Coopi kaupluste kassadest sularaha võtmine teenustasuta, kuid sularaha väljavõtmiseks peab klient sooritama samal ajal vähemalt 1-eurose ostu. Teiste Eesti ja välismaa pankade kliendid saavad teenust kasutada juhul, kui nende kodupank pole sarnaseid tehinguid keelanud, kuid iga sularaha väljavõtmisele lisandub teenustasu.

Lähemalt: https://www.coop.ee/sula


01.07.2018

Meil on hea meel teavitada, et kõige soodsamad hinnad on nüüd ka Põlvamaal!
1. juulist 2018 hakkavad kehtima Säästukaart+ hinnad Coop Põlva Konsumites, AjaO kauplustes ning Toiduaidas.

Makstes Säästukaart Plussiga Coopi kauplustes, saad kõige soodsama hinna ja teenid boonuspunkte. Loe lähemalt siit: https://www.coop.ee/saastukaart-pluss
Põlva Tarbijate Ühistu liikmele kehtivad Säästukaart Plussi hinnad kasutades nii Säästukaarti kui Säästukaart Plussi.
Säästukaart Plussi saad vormistada lähimas Põlva Tarbijate Ühistu kaupluses või klienditeeninduse telefoni numbril 669 0966.


08.06.2018

Coop Pank avas Räpina Konsumis pangapunkti

Eestis tegevust laiendav Coop Pank avas Räpina Coop Konsumis 28. pangapunkti, mis on esimene omataoline Põlvamaal.

Pangapunkt on alternatiivne lahendus, mis võimaldab teha igapäevaseid pangatoiminguid mugavalt kaupluses kohapeal. See töötab nii, et kui lähed pangapunkti juurde ja ütled kaupluse töötajale, et tahad pangakontot avada ja pangakaarti tellida, siis müüja keerab pangapunkti ukse lahti, teeb ID-kaardist koopia, võtab vastu taotluse ning nädala pärast saab sealt samast pangapunktist Coop Panga kaardi ja koodid kätte. Soovi korral võib kaardi ka endale postiga koju tellida. Samuti saab pangapunktis esitada väikelaenu ja Säästukaart Plussi taotlusi ning neid lepinguid kohapeal allkirjastada.

Räpinale lähim Coop Panga kontor asub Põlva Kaubamajas (Kesk 10, Põlva). Lõuna-Eestis on lisaks Räpina pangapunktile veel 10. pangapunkti. Kõikide Coop Panga pangapunktide ja -kontorite asukohad leiad siit.


26.04.2018

26. aprillil 2018 paigaldati Põlva Tarbijate Ühistu ajaloo suurimale investeeringule – Maksimarketi kaubanduskeskusele – nurgakivi.
Nurgakivi panekust ja sellele järgnenud kostitamisest Põlva Kaubamaja Kohviku poolt said osa nii külalised, kui Embach Ehitus OÜ alltöövõtjad.
Lisaks PTÜ juhatuse esimehele Kristo Andersonile pidasid pidupäevakõne heade soovide ja tervitustega ka keskuse ehitaja Embach Ehitus OÜ juhatuse esimees Andres Salusaar ja Põlva abivallavanem ja PTÜ nõukogu liige Sirje Tobreluts.

Nurgakivisse pandi ehitusjoonised, käesoleva päeva Koit ja Lõunaleht, igast mündikupüürist vähemalt üks eksemplar ja lisaks külaliste poolt Coop pangakaart ning ürituse korraldamise algul katki läinud klaasikilde, kuna killud toovad ju teadagi õnne. Nüüd jääb oodata vaid ehitusperioodi lõpul keskuse avamist, mille tähtaeg on juba 01. detsembril 2018. Ehitusgraafikust on ehitajad ees ja lubavad, et lõpetavad tööd tähtaegselt.

Soovime pakkuda kaasaegseid ostuvõimalusi ka Põlvas nii nutikassade kui teiste kliendisõbralike lahendustega. Lisaks teeme kohalikele elanikele, külalistele kui ka turistidele mõeldes hubase ja moodsa Itaalia suunitlusega restorani, kus saab ka päevapakkumisi. Parklasse rajame lisaks ca 200 sõiduauto parkimiskohale 9 kohta bussidele ja rekadele, sissepääsud klientidele tulevad nii Jaama tänava kui ringtee poolt.


23.04.2018

Täna avati Põlva Euronicsis Telia teeninduslett, kus pakutakse Telia erinevaid teenusseadmeid, jagatakse infot ja soovitusi Telia teenuste kohta, sõlmitakse kliendi- ja liitumislepinguid, võetakse vastu remonti vajavad nuti- ja teenusseadmeid, väljastatakse SIM-kaarte ning vormistatakse Mobiil-ID liitumisi.

Telia teeninduslaud on avatud E-R kell 10-17.

Kasutaja Põlva Tarbijate Ühistu foto.


21.03.2018

Põlvasse tuleb COOP Maksimarket!

Põlva Tarbijate Ühistu sõlmis ehituslepingu ettevõttega Embach Ehitus OÜ, kellega alustame kauaoodatud COOP Maksimarketi kaubanduskeskuse ehitust. Põlvas aadressile Ringtee 4 ehitatav hoone tuleb ühekorruseline, üldpindalaga 4200 m2. Hoone projekteeris Resand OÜ.
COOP Maksimarketi müügisaal võtab enda alla 2200 m2, mis saab olema ca kaks korda suurem kui Põlva senine suurim kauplus EDU Keskuse Konsum, mis loomulikult tähendab ka kõige laiemat kaubavalikut. Soovime oma klientidele pakkuda mitmekesist, erilisi ja ka kohalikke maitseid, sh jõuab lettidele kindlasti kohalike talunike toodang. Samuti kolime sinna oma kulinaaria- ja kondiitritootmise. Suurkaupluses saab tööd lisaks kokkadele veel ligikaudu 30 inimest.
Uues hoones saab olema apteek, lillepood ning lisaks ka toitlustuskoht mida peab Põlva Tarbijate Ühistu ise. Kindlasti otsime veel vabale pinnale rentnikke, et pakkuda meie klientidele mitmekesist teenusekasutust.
Eeldatav keskuse valmimistähtaeg on käesoleva aasta novembri lõpp ja COOP Maksimarketi plaanime avada enne jõule


Ajal kui paljud riigiasutused ja suured ettevõtted viivad oma teenused maapiirkondadest ära,

toetab teiste ühistute seas ka Põlva Tarbijate Ühistu maaelu, investeerides uute kaupluste avamisse.

Alates 30. maist 2016 ootab Põlva Tarbijate Ühistu kõiki eelnevaid, tänaseid ja tulevasi kliente uude Ahja Illimari Konsumisse.

Pidulikule avakõnele Põlva TÜ juhatuse esimehe Peeter Urmani poolt järgnenud lindilõikamisel osalesid kaupluse töötajad eesotsas kaupluse juhataja Tiivi Vardiga, endine kaupluse juhataja Luule Ploompuu ning Ahja vallavanem Peeter Sibul. Avamistseremooniale kohale tulnud rahvamassile pakkusid meelelahutust Põlva Puhkpilliorkester ning lõõtsamehed Toomas Ojasaar ja Ants Järv. Poodi sisenedes avanes läbi fotode ülevaade Illimari ajaloost.

Illimari Konsum on Lõuna-Eestis hetkel üks kaasaegsamaid kauplusehooneid. Poeriiulitel on igapäevaselt 5000 kaubaartiklit ning müügipind kasvas seniselt 180 ruutmeetrilt 360 ruutmeetrile.

Vastavatud kauplus ammutab osa vajaminevast energiast katuselasuvatest päikesepaneelidest.  Illimari Konsum on ühtlasi ka esimene Coop Eesti Keskühistu süsteemis olev kauplus, mis kasutab taastuvenergiat, kuid kindlasti mitte viimane.

Tasub mainimist, et projekti teostamisel pole kasutatud Euroopa Liidu vahendeid.

Ahja Illimari Konsumi kauplusehoone tellija oli Põlva Tarbijate Ühistu, projekteerija Raamprojekt OÜ, peatöövõtja Arpeks Ehitus AS, omanikujärelevalvet teostas Telora-E AS. Töö objektil algas 2015. aasta septembris.

Täname partnereid koostöö eest, kaupluse töötajaid hea ning kvaliteetse töö eest ning kliente kaupluse külastamise eest!

Soovime kõigile head ostlemist vastavatud Ahja Illimari Konsumis!

FB2