fbpx

Säästukaart

Säästukaardi või Säärtukaart Plussi taotlemiseks pöördu ühistu kauplustesse klienditeenindajate poole või Kaubamaja Coop Panga klienditeenindaja poole (E-R 9.00-17.00)
Info telefonil 799 9021 või e-post: sekretar@cooppolva.ee

Meil on hea meel teavitada, et kõige soodsamad hinnad on nüüd ka Põlvamaal!
Makstes Säästukaart Plussiga Coopi kauplustes, saad kõige soodsama hinna ja teenid boonuspunkte. Loe lähemalt siit: https://www.coop.ee/saastukaart-pluss
Coop Põlva Tarbijate Ühistu liikmele kehtivad Säästukaart Plussi hinnad kasutades nii Säästukaarti kui Säästukaart Plussi.
Säästukaart Plussi saad vormistada lähimas Coop Põlva Tarbijate Ühistu kaupluses või klienditeeninduse telefoni numbril 669 0966.


Alates jaanuarist hakkasime väljastama Säästukaarte ja Säästukaart Plusse uues kuues. Kaardid tagavad jätkuvalt parimad hinnad kõigis Coopi kauplustes – Maksimarketis, Konsumis, väikekauplustes, Ehituskeskuses ja Tööriistamarketis. Kaardil märgitud kuupäevani jäävad kehtima ka kõik vana kujundusega Säästukaardid.

Lisaks ilusale väljanägemisele on uutel kaartidel veel üks oluline eelis – need on igas kaupluses müügil ning need jõuavad kaupluse kassast kliendini kiiremini, sest kõik kaardid on eelaktiveeritud ja tänu sellele kohe pärast kassas registreerimist soodushindade saamiseks kasutusvalmis.

Boonusraha kogumiseks tuleb aga kaart siduda kliendi isikuandmetega. Selleks peab klient minema internetis Coopi iseteeninduskeskkonda. Kes internetiga sina peal ei ole, saavad täita selleks kaupluses kohapeal ankeedi. Kogu toiming läheb värskele kliendile varasema kolme euro asemel nüüd maksma vaid ühe euro.

Oluline on tähele panna, et neile, kelle kaart on aegumas, uut enam postiga koju ei saadeta. Ent muretseda pole põhjust, sest see vahetatakse kaupluse kassas välja ilma, et klient ise selleks midagi tegema peaks. Kassapidaja näeb süsteemist kenasti ära, et kaart on aegumas, misjärel väljastab ta kliendile kohapeal uue Säästukaardi. See on täiesti tasuta.

Uued kaardid on puhta, selge ja coopiliku kujundusega, sinivalges värvigammas, tuues esile Coopi kaubamärgi ja olles ühtses kujundusliinis Coop Panga kaartidega. Tähelepanelikumad märkavad kindlasti, et uutel kaartidel ei ole enam peal ka nime ega kehtivusaega. Põhjusega – uus kaart kehtib kuni kulumiseni, misjärel vahetatakse see kaupluses jälle järgmise vastu.