Kontakt

PÕLVA TARBIJATE ÜHISTU

Kesk 10, Põlva, Põlva maakond, 63308 EESTI
Tel. (+372) 799 9021
e-post: sekretar@pty.ee
e-post arvete saatmiseks: arved@pty.ee

Reg-kood: 10051286
KMKNR: EE100005837

IBAN: EE272200001120133979 (Swedbank)
IBAN: EE024204278607776507 (Coop Pank)


Tutvu kaupluste asukohtadega kaardil www.coop.ee/uhistud/coop-polva.

Kontor E-R 8.00-16.45
(lõuna 11.55-12.40)

Kristo Anderson, juhatuse esimees (tel 799 9021, e-post kristo@pty.ee)
Keidi Mägi, juhiabi (tel 799 9021, e-post sekretar@pty.ee)
Sirje Lukner, personalijuht (799 9034, e-post personal@pty.ee)
Raul Lepp, haldusdirektor (tel 799 9050, e-post haldus@pty.ee)
Sander Belokurov, infothnoloog (tel 799 9028, e-post it@pty.ee)
Küllike Kikas, jaeprotsesside juht (tel 799 9035, e-post kyllike@pty.ee)
Tiiu Muuga, analüütik (tel 799 9036, e-post tiiu@pty.ee)
Piret Pall, pearaamatupidaja, finantsjuht (tel 799 9029, e-post piret@pty.ee)
Lea Kaaver, pearaamatupidaja asetäitja (tel 799 9030, e-post lea@pty.ee)
Kaire Liivago, pearaamatupidaja asetäitja (tel 799 9031, e-post kaire@pty.ee)

KAUBANDUS
Tiina Laane, toidukaupade sortimendijuht (tel 799 9025, e-post toidukaup@pty.ee)
Riho Kamber, toidukaupade müügijuht (tel 799 9024, e-post riho@pty.ee)

Rainer Peterson tööstuskaupade müügijuht (tel 799 9026, e-post rainer@pty.ee)
Põlva ja Räpina E-Ehituskeskus/Meister/Moemaailm/Euronics/Edu Bowling

Katrin Härmits tööstuskaupade müügijuht (tel 799 9056, e-post katrin@pty.ee)
Mööblimaja/Kodumaailm/Mängumaailm/Univermag/Universaal/

TOITLUSTUS
Liis Peterson toitlustusjuht (tel 799 9027, e-post liis@pty.ee)
Kaubamaja Kohvik/kondiitritsehh