Uudised

23.04.2018

Täna avati Põlva Euronicsis Telia teeninduslett, kus pakutakse Telia erinevaid teenusseadmeid, jagatakse infot ja soovitusi Telia teenuste kohta, sõlmitakse kliendi- ja liitumislepinguid, võetakse vastu remonti vajavad nuti- ja teenusseadmeid, väljastatakse SIM-kaarte ning vormistatakse Mobiil-ID liitumisi.

Telia teeninduslaud on avatud E-R kell 10-17.

Kasutaja Põlva Tarbijate Ühistu foto.


21.03.2018

Põlvasse tuleb COOP Maksimarket!

Põlva Tarbijate Ühistu sõlmis ehituslepingu ettevõttega Embach Ehitus OÜ, kellega alustame kauaoodatud COOP Maksimarketi kaubanduskeskuse ehitust. Põlvas aadressile Ringtee 4 ehitatav hoone tuleb ühekorruseline, üldpindalaga 4200 m2. Hoone projekteeris Resand OÜ.
COOP Maksimarketi müügisaal võtab enda alla 2200 m2, mis saab olema ca kaks korda suurem kui Põlva senine suurim kauplus EDU Keskuse Konsum, mis loomulikult tähendab ka kõige laiemat kaubavalikut. Soovime oma klientidele pakkuda mitmekesist, erilisi ja ka kohalikke maitseid, sh jõuab lettidele kindlasti kohalike talunike toodang. Samuti kolime sinna oma kulinaaria- ja kondiitritootmise. Suurkaupluses saab tööd lisaks kokkadele veel ligikaudu 30 inimest.
Uues hoones saab olema apteek, lillepood ning lisaks ka toitlustuskoht mida peab Põlva Tarbijate Ühistu ise. Kindlasti otsime veel vabale pinnale rentnikke, et pakkuda meie klientidele mitmekesist teenusekasutust.
Eeldatav keskuse valmimistähtaeg on käesoleva aasta novembri lõpp ja COOP Maksimarketi plaanime avada enne jõule


Ajal kui paljud riigiasutused ja suured ettevõtted viivad oma teenused maapiirkondadest ära,

toetab teiste ühistute seas ka Põlva Tarbijate Ühistu maaelu, investeerides uute kaupluste avamisse.

Alates 30. maist 2016 ootab Põlva Tarbijate Ühistu kõiki eelnevaid, tänaseid ja tulevasi kliente uude Ahja Illimari Konsumisse.

Pidulikule avakõnele Põlva TÜ juhatuse esimehe Peeter Urmani poolt järgnenud lindilõikamisel osalesid kaupluse töötajad eesotsas kaupluse juhataja Tiivi Vardiga, endine kaupluse juhataja Luule Ploompuu ning Ahja vallavanem Peeter Sibul. Avamistseremooniale kohale tulnud rahvamassile pakkusid meelelahutust Põlva Puhkpilliorkester ning lõõtsamehed Toomas Ojasaar ja Ants Järv. Poodi sisenedes avanes läbi fotode ülevaade Illimari ajaloost.

Illimari Konsum on Lõuna-Eestis hetkel üks kaasaegsamaid kauplusehooneid. Poeriiulitel on igapäevaselt 5000 kaubaartiklit ning müügipind kasvas seniselt 180 ruutmeetrilt 360 ruutmeetrile.

Vastavatud kauplus ammutab osa vajaminevast energiast katuselasuvatest päikesepaneelidest.  Illimari Konsum on ühtlasi ka esimene Coop Eesti Keskühistu süsteemis olev kauplus, mis kasutab taastuvenergiat, kuid kindlasti mitte viimane.

Tasub mainimist, et projekti teostamisel pole kasutatud Euroopa Liidu vahendeid.

Ahja Illimari Konsumi kauplusehoone tellija oli Põlva Tarbijate Ühistu, projekteerija Raamprojekt OÜ, peatöövõtja Arpeks Ehitus AS, omanikujärelevalvet teostas Telora-E AS. Töö objektil algas 2015. aasta septembris.

Täname partnereid koostöö eest, kaupluse töötajaid hea ning kvaliteetse töö eest ning kliente kaupluse külastamise eest!

Soovime kõigile head ostlemist vastavatud Ahja Illimari Konsumis!

FB2