Mis on säästukaart?

Mis on säästukaart?
Säästukaart on ETK Grupi liikme- ja püsikliendikaart, mis võimaldab soodustusi ETK Grupi kauplustes ning Säästukaardi partnerite juures. Tulles vastu meie klientide ootustele asendati alates 01. juulist 2009 boonussüsteem koheste allahindluste ja sooduskampaaniatega. Selle muudatusega annab Säästukaart selle omanikule hea võimaluse säästa koheselt igapäevaostudelt sadu kroone kuus. PTÜ toidukauplustes on iga kuu erinevad toidu- ja esmatarbekaubad Säästukaardi kliendile soodsama hinnaga.
Põlva Tarbijate Ühistu liikmetele kehtiv soodustus:
– Liikmetele, kes ostavad PTÜ säästukaardiga vähemalt 95.87 eur (1500.- krooni) eest kuus, arvestatakse ostusummalt 3% boonust. Kogutud boonussumma ulatuses on võimalik peale 15. juulit 2010.a. teha oste PTÜ kauplustest. (Boonussumma kohta info telefonil  799 9047)Säästukaardi kasulikkus seisneb eelkõige selles, et säästmine toimub pidevalt. Selleks et säästa, ei pea Te vähendama oma igapäevakulutusi, vaid koondama kõik oma ostud kauplustesse, mis on liitunud Säästukaardiga.
Mitmed Säästukaardi partnerfirmad pakuvad Säästukaardi omanikele oma toodete või teenuste ostmisel kohest allahindlust.Täpsem Säästukaarte puudutav teave Säästukaardi kodulehelt www.skaart.ee  ja PTÜ  klienditeenindusest
Tel: 799 9047 või e-mail:  info@pty.ee.

Klienditeeninduse infopunkt asub Põlva Kaubamaja 1. korrusel.
Avatud  E-R 9-17.30 (Lõuna 14:00-15:00)