Põlva TÜ kontaktid

Ametinimetus Töötaja nimi E-post Telefon
Juhatuse esimees Peeter Urman peeter@pty.ee  799 9021
Juhiabi Liina  Salundi sekretar@pty.ee 799 9021
Faks  799 9022
Kaubandusdirektor Kristo Anderson kristo@pty.ee 799 9023
Haldusdirektor Raul Lepp haldus@pty.ee 799 9050
Sortimendijuht Tiina Laane toidukaup@pty.ee 799 9025
Müügijuht Riho Kamber riho@pty.ee 799 9024
Tööstuskaupade müügijuht Rainer Peterson rainer@pty.ee 799 9026
Tööstuskaupade müügijuht Katrin Härmits katrin@pty.ee 799 9056
Jaeprotsesside juht Küllike Vijar kyllike@pty.ee 799 9035
Personalijuht Sirje Lukner personal@pty.ee 799 9034
Pearaamatupidaja Piret Pall piret@pty.ee 799 9029
Pearaamatupidaja asetäitja Lea Kaaver lea@pty.ee  799 9030
Pearaamatupidaja asetäitja Kaire Liivago kaire@pty.ee 799 9031
Analüütik Tiiu Muuga tiiu@pty.ee 799 9036
Infotehnoloog Sander Belokurov it@pty.ee 799 9028
Klienditeenindus kaubamajas Ulvi Urman info@pty.ee 799 9047